Kniha návštev

Čo to bude, keď to bude?

Elena | 08.03.2012

Zdravím, pán Fabián! Vlani sme si vymenili zopár mailov v súvislosti s Krimipoviedkami a teraz tak trochu sledujem, čo sa okolo Vás deje. Píšete vraj novú knihu a tomu patrí moja otázka v titulku. V pondelok som v knižnici naďabila na Vašu knižku Zverolekárove zápisky, vzala som si ju domov. Úprimne, nie je to zrovna King, alebo Viewegh, ale je to milé čítanie. Som zvedavá na Vašu novú knihu, po 12-ich rokoch od vydania zápiskov to bude určite niečo iné. Prajem Vám krásne zážitky z ciest a veľa tvorivého nadšenia!
E.K.

Re:Čo to bude, keď to bude?

PF | 13.03.2012

Zdravím aj ja Vás! Mojim cieĺom nebolo byť Kingom ani Vieweghom -))). Napokon v časoch, keď som písal prvý diel Zverolekárových zápiskov, ešte som o týchto pánoch ani netušil, že jestvujú... Skôr mi vzorom bol James Herriot (i keď nedostižným-))). Druhý diel Zverolekárových zápiskov som písal až po tom, čo som opustil prácu na veterinárnom obvode - ponuka bizarných príhod sa mi tým výrazne oklieštila... žiaľ... predsa len v ambulancii vládne istý stereotyp.
V najbližších dňoch by mala vyjsť nová detektívka napísaná podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala v Bratislave v roku 2010 a bola pomerne široko medializovaná istou súkromnou televíziou... Vďaka za priania, želám Vám všetko dobré.
PF

glosy v šarme

Nika | 23.02.2012

Dobrý deň. Rada som čítala vaše glosy v Šarme. V poslednom čase tam už nie sú. Prečo? Je to škoda. Vždy mi urobili dobrú náladu.

Re:glosy v šarme

PF | 29.02.2012

Teší ma, že sa Vám glosy páčili. Mám pocit, že s nimi boli spokojní aj v redakcii Šarmu. Celkom ma bavilo písať ich, hoci na druhej strane to bol trochu časový stres. Na tento rok však redakcia Šarmu dostala údajne menší balík peňazí ako v predchádzajúcom roku, a tak sa museli rozlúčiť nielen so mnou, ale aj s ďalšími externými spolupracovníkmi. Sem-tam sa možno čosi v podobnom duchu objaví na mojom blogu v Pravde.

Dobrý deň, pán Fabian

Oľga z Ružomberka | 17.02.2012

Zverolekár nehryzie je skvelá, zábavná knižka! Len škoda, že je taká tenká-((
Kedy napíšete niečo nové -srandovné?

Re:Dobrý deň, pán Fabian

PF | 29.02.2012

Ďakujem za milé slová. Čosi, čo by azda mohlo byť humorné mám rozpísané, ale ešte je to v takom štádiu, že netuším, či a čo z toho bude...
Ak všetko dobre pôjde, v prvej polovici roka 2012 by mohla byť na trhu nová kniha, ale tá veľmi humorná nebude.

info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Autodiely | 23.01.2012

Dobrý deň, máte peknú stránku. Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou https://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk prípadne môžete využiť nákup lacných autodielov v našom eshope. Všetko dobré.

pôvodný e-mail

Nena | 08.08.2011

Milý pán Fabian, nenašla som nikde Vašu e mailovú adresu, tak Vám píšem sem. Veľmi Vás obdivujem a aj napriek môjmu (podľa mamy nedostatočnom) veku som Vašu knihu Ketamínový fantóm prečítala niekoľko krát. Pravidelne čítam časopis Šarm a Vaše blogy mi neušli. Sú oveľa lepšie ako od tej pani alebo od toho chalana. Podľa mňa máte super zmysel pre humor a vždy sa skvele pobavím. A musíte by naozaj dobrý človek, lebo kto sa stará o zvieratá a píše super knihy, nemôže byť zlý či nešikovný... Ešte raz, veľký obdiv :)

Re:pôvodný e-mail

PF | 11.08.2011

Milá Nena, neviem presne, čo je to "nedostatočný vek" , ale ak je naozaj nedostatočný -))), tak som napísal aj zvieratkovské knihy, ktoré sú skôr určené pre takýto vek. Ďakujem za veľké slová chvály - neviem, či som práve trochu nespyšnel...-))) Všetko dobré želám...

Zverolekár nehryzie

Peťa | 14.01.2011

Zverolekár nehryzie bola neskutočná sranda, veľmi som sa nasmiala. Keď som smutná, prečítam si z nej úryvky opäť a hneď mi je lepšie-)
Teraz idem skúsiť ketamínového fantóma.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok