Kniha návštev

Re:vaše kniha

PF | 21.06.2014

Vaneska, ďakujem za príjemné slová. Výber z oboch knižiek, ktoré spomínate, vyšiel v češtine vo vydavateľstve Víkend pod názvami: Moji čtyřnozí pacienti a Co se přihodilo zvěrolékaři. Odkaz na ne sa nachádza aj na tejto webovej stránke v sekcii: Knihy vydané na Slovensku a v Česku.

Prerušenie tehotenstva. zn. diskrétne

Katarína | 26.08.2013

Knižku som zhltla za 2 dni... a to prerábame prízemie domu a som doma s 13 maesačnou dcérkou :D

Pozdravení

Hana - kdysi Víchová | 13.01.2013

Ahoj Laco, Ljuba mi poslala odkaz na tvoje stránky, jsou úžasné. Také miluju hory, ale proti tobě jsem břídil. Zavzpomínala jsem si i jsem se pobavila při čtení zážitku z naší cesty "kolmo" na Lipno. Mám v albu fotky z této akce. Nějakou tvou knížku si určitě pořídím!
Jen mě trochu zarazil citát na úvodní stránce o inteligenci a štěstí. Je to tvoje krédo? Přeji hodně šťastných kilometrů po horách i životem. Hana

Určitě si poř

Re:Pozdravení

PF | 09.02.2013

Ahoj Hanka, som rád, že si sa ozvala. Ozvi sa aj inak, než v tejto diskusii, veď tu mám zverejnený aj normálny mail - rád by som vedel, čo sa s tebou dialo za tie roky, čo sme sa nevideli.
Ak ty si proti mne "břídil", ubezpečujem ťa, že ja som "břídil" proti veľkej väčšine iných.
Ten citát o inteligencii a o šťastí... hm... to je na dlhšiu diskusiu, resp. na veľmi dlhú diskusiu. Uvedomujem si, že ten citát možno vyznieva trochu arogantne alebo namyslene, ale tak určite myslený nebol. A možno vyznieva príliš pesimisticky - to je však otázka uhlu pohľ adu. Ale inak som napriek tomu citátu stále taký istý, teda dúfam, že normálny... -)))
Želám Ti všetko dobré.

Naše dejiny

Adriana | 26.03.2012

Ďakujem za knihu Dejiny Slovenska a Slovákov...., pán spisovateľ. Včera som ju dočítala a chichúňam sa ešte dnes.
Skvelý nadhľad a zmysel pre humor. Človek sa zabaví aj poučí. Určite nebolo jednoduché zozbierať toľko pikošiek o osobnostiach našich dejín. Budem každému odporúčať. Nech sa Vám darí aj v ďalšej tvorbe.

Re:Naše dejiny

PF | 01.04.2012

Vďaka za pochvalu aj za prianie. Zo všetkých svojich knižiek si túto cením najviac. Som rád, že sa Vám páčila.

Čo to bude, keď to bude?

Elena | 08.03.2012

Zdravím, pán Fabián! Vlani sme si vymenili zopár mailov v súvislosti s Krimipoviedkami a teraz tak trochu sledujem, čo sa okolo Vás deje. Píšete vraj novú knihu a tomu patrí moja otázka v titulku. V pondelok som v knižnici naďabila na Vašu knižku Zverolekárove zápisky, vzala som si ju domov. Úprimne, nie je to zrovna King, alebo Viewegh, ale je to milé čítanie. Som zvedavá na Vašu novú knihu, po 12-ich rokoch od vydania zápiskov to bude určite niečo iné. Prajem Vám krásne zážitky z ciest a veľa tvorivého nadšenia!
E.K.

Re:Čo to bude, keď to bude?

PF | 13.03.2012

Zdravím aj ja Vás! Mojim cieĺom nebolo byť Kingom ani Vieweghom -))). Napokon v časoch, keď som písal prvý diel Zverolekárových zápiskov, ešte som o týchto pánoch ani netušil, že jestvujú... Skôr mi vzorom bol James Herriot (i keď nedostižným-))). Druhý diel Zverolekárových zápiskov som písal až po tom, čo som opustil prácu na veterinárnom obvode - ponuka bizarných príhod sa mi tým výrazne oklieštila... žiaľ... predsa len v ambulancii vládne istý stereotyp.
V najbližších dňoch by mala vyjsť nová detektívka napísaná podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala v Bratislave v roku 2010 a bola pomerne široko medializovaná istou súkromnou televíziou... Vďaka za priania, želám Vám všetko dobré.
PF

glosy v šarme

Nika | 23.02.2012

Dobrý deň. Rada som čítala vaše glosy v Šarme. V poslednom čase tam už nie sú. Prečo? Je to škoda. Vždy mi urobili dobrú náladu.

Re:glosy v šarme

PF | 29.02.2012

Teší ma, že sa Vám glosy páčili. Mám pocit, že s nimi boli spokojní aj v redakcii Šarmu. Celkom ma bavilo písať ich, hoci na druhej strane to bol trochu časový stres. Na tento rok však redakcia Šarmu dostala údajne menší balík peňazí ako v predchádzajúcom roku, a tak sa museli rozlúčiť nielen so mnou, ale aj s ďalšími externými spolupracovníkmi. Sem-tam sa možno čosi v podobnom duchu objaví na mojom blogu v Pravde.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok